Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Menzerna Liquid carnauba protection 250 ml

Přírodní carnaubský vosk s prvotřídní kvalitou 250ml.

Skladem (3 ks)
Kód: 7372
Značka: Menzerna
390 Kč
Kategorie: Leštící pasty
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Menzerna Německý výrobce, který oslňuje svou prvotřídní kvalitou. Má široké portfolio leštících past a leštících kotoučů

Menzerna Liquid carnauba protection 1L - Je výborné řešení jak ošetřit voskem váš lak karoserie. Dokonale snadné řešení ochrany Vašeho laku. Tento produkt lze aplikovat i ručně i strojně. Produkuje velmi hluboký lesk a průzračný povlak na na laku karoserie. Vytváří ochrannou vrstvu která brání povětrnostním vlivům.

 

Objem 1L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Menzerna nastavuje standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888. K dokonalému leštění jdeme vždy na míle daleko. S našimi inovativními směsmi a procesy leštění zajistíme, že dosáhnete prvotřídních výsledků, které vás inspirují a udělají dojem. Díky rozsáhlému know-how v oblasti receptur a přesnému pochopení požadavků zákazníků se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí. Pevné směsi, emulze, leštidla na automobily nebo laky na čluny - Menzerna má nejlepší leštící pasty na trhu za přijatelné ceny. Dokonalé leštěnky pro vaše milované káry. Neváhejte a zvolte Menzernu, je to osvědčená Německá kvalita.

menzerna
 
Leštící pasta Menzerna je záruka kvality v oblasti leštění autolaků na karoserii. Nabízejí leštící pasty od nejhrubších až po nejjemnější finišovací pasty Dále mají leštící pasty na kovové části automobilu. Leštění s pastami Menzerna je pak daleko jednodušší  a ušetří Vám čas. A to zejména detaileři dokáží ocenit. Velmi oblíbenou se stává leštící pasta Menzerna 3v1, která v jednom kroku Váš vůz i ochrání od povětrnostních a jiných nežádoucích vlivů.
 
Menzerná je velmi kvalitní značka, která by neměla chybět každému detailerovi.