Neohodnoceno

Menzerna One-Step 3v1 jednokroková leštící pasta 1 l

Jednokroková leštící pasta na auto 1 L. Menzerna na jednokrokové leštění a ochránění laku karoserie. Autokosmetika Menzerna patří mezi špičku v leštících pastách.

Skladem (3 ks)
Kód: 13925
Značka: Menzerna
1 099 Kč –34 % 720 Kč
Kategorie: Leštící pasty
Záruka: 2 roky
Menzerna 3v1
Akce Tip
1 099 Kč –34 %

Hrubá leštící pasta odstraňuje škrábance a leští v jednom kroku. Díky tomu šetří Váš čas při leštění. Aplikuje se pomocí rotační nebo orbitální leštičky. Na leštící kotouč naneseme drobné bochánky, které postačí nejlepšímu možnému leštění. 

Neobsahuje silikon a velmi málo práší.

Výrobce  Menzerna poskytuje tu nejlepší možnou kvalitu pro produkty na leštění laků. Jejich dlouholeté zkušenosti Vám dávají záruku na nekompromisní kvality, kterou potřebujete při péči o Vaše plechové miláčky.

Autokosmetika, kterou nabízíme v našem obchodě je testována těmi nejlepšími detailery po celém světě a proto máte záruku prvotřídní kvality.

Cena za jeden  kus  

Objem 1 L

Ke každé pastě dostanete velmi kvalitní mikrovlaknou utěrku laserem řezanou jako Dárek.

Menzerna nastavuje standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888.K dokonalému leštění jdeme vždy na míle daleko. S našimi inovativními směsmi a procesy leštění zajistíme, že dosáhnete prvotřídních výsledků, které vás inspirují a udělají dojem. Díky rozsáhlému know-how v oblasti receptur a přesnému pochopení požadavků zákazníků se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí. Pevné směsi , emulze , leštidla na automobily nebo laky na čluny - Menzerna má nejlepší leštící pasty na trhu za přijatelné ceny. Dokonalé leštěnky pro vaše milované káry. Neváhejte a zvolte Menzernu, je to osvědčená Německá kvalita.

menzerna
 
Leštící pasta Menzerna je záruka kvality v oblasti leštění autolaků na karoserii. Nabízejí leštící pasty od nejhrubších až po nejjemnější finišovací pasty Dále mají leštící pasty na kovové části automobilu. Leštění s pastami Menzerna je pak daleko jednodušší  a ušetří Vám čas. A to zejména detaileři dokáží ocenit. Velmi oblíbenou se stává leštící pasta Menzerna 3v1, která v jednom kroku Váš vůz i ochrání od povětrnostních a jiných nežádoucích vlivů.
 
Menzerná je velmi kvalitní značka, která by neměla chybět každému detailerovi.