Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000,- .

Menzerna Pad Cut Foam - Střední kotouč D180mm

Odstraňuje lehké škrábance, hologramy a povrchové vady v kombinaci s leštidly. D180mm

Skladem (5 ks)
Kód: 2004
Značka: Menzerna
296 Kč
Kategorie: AUTOKOSMETIKA
menzerna lestici kotouc medium cut zluty d180
Novinka

Odstraňuje lehké škrábance, hologramy a povrchové vady v kombinaci s leštidly Menzerna Medium Cut. Speciální složení pěnové směsi zajišťuje dokonalý střih a vytváří brilantní lesk.

Výhody:
  • Omyvatelné
  • Konzistentní pěna s dlouhou životností
  • Bezpečnostní hrana
  • Vysoce kvalitní suchý zip
  • Pohodlné použití

Aplikace:
Rotační, orbitální
Průměr:
180 mm / 7 ''

Optimalizováno pro:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Menzerna nastavuje standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888. K dokonalému leštění jdeme vždy na míle daleko. S našimi inovativními směsmi a procesy leštění zajistíme, že dosáhnete prvotřídních výsledků, které vás inspirují a udělají dojem. Díky rozsáhlému know-how v oblasti receptur a přesnému pochopení požadavků zákazníků se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí. Pevné směsi, emulze, leštidla na automobily nebo laky na čluny - Menzerna má nejlepší leštící pasty na trhu za přijatelné ceny. Dokonalé leštěnky pro vaše milované káry. Neváhejte a zvolte Menzernu, je to osvědčená Německá kvalita.

menzerna
 
Leštící pasta Menzerna je záruka kvality v oblasti leštění autolaků na karoserii. Nabízejí leštící pasty od nejhrubších až po nejjemnější finišovací pasty Dále mají leštící pasty na kovové části automobilu. Leštění s pastami Menzerna je pak daleko jednodušší  a ušetří Vám čas. A to zejména detaileři dokáží ocenit. Velmi oblíbenou se stává leštící pasta Menzerna 3v1, která v jednom kroku Váš vůz i ochrání od povětrnostních a jiných nežádoucích vlivů.
 
Menzerná je velmi kvalitní značka, která by neměla chybět každému detailerovi.