Neohodnoceno

Menzerna Super Finish 3500 1l pasta pro dokonalý finiš

Menzerna pro dokonalý finiš  1 l

Skladem (4 ks)
Kód: 7371
Značka: Menzerna
736 Kč 608,26 Kč bez DPH
Kategorie: Leštící pasty

Menzerna Super Finish 3500 pro dokonalý finish. Hledáte pastu na rozzáření Vašeho laku po hrubých pastách? Tato pasta odstraňuje mlhovinu a hologramy z laku.

Neobsahuje silikony ani maskovadla .

Dá se použít jak pro strojní leštění tak pro ruční.

Obsahuje miniaturní abraziva pro brilantní lesk.

Doporučení :

Leštící kotouč pro ttuto pastu.

1 kus 

1 l

Profesionální lešticí směsi pro průmysl a řemesla

Menzerna nastavuje standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888. K dokonalému leštění jdeme vždy na míle daleko. S našimi inovativními směsmi a procesy leštění zajistíme, že dosáhnete prvotřídních výsledků, které vás inspirují a udělají dojem. Díky rozsáhlému know-how v oblasti receptur a přesnému pochopení požadavků zákazníků se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí. Pevné směsi , emulze , leštidla na automobily nebo laky na čluny - Menzerna má ten správný leštidlo pro všechny povrchy a všechny aplikace.

menzerna
 
Leštící pasta Menzerna je záruka kvality v oblasti leštění autolaků na karoserii. Nabízejí leštící pasty od nejhrubších až po nejjemnější finišovací. Dále mají leštící pasty na kovové části automobilu. Leštění s pastami Menzerna je pak daleko snažší a ušetří Vám čas. A to zejména detaileři dokáží ocenit.