Menzerna Super Finish 3500 1000 ml finišující leštící pasta

Menzerna Super Finish pro dokonalý finiš  1 l - Bez silikonu a maskovadel.

Skladem
Kód: 7371
Značka: Menzerna
1 239 Kč
Kategorie: Leštící pasty
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Menzerna Super Finish Plus 3800 1l finišující leštící pasta -  tuto leštící pastu můžete využít jak na strojní tak na ruční leštění.

Velmi málo prašná a neobsahuje silikoni. Tato leštící pasta je určená pro maximální lesk u tvrdých laků. Menzerna jako leštící pasta na auto vyniká svou Německou kvalitou. U této leštěnky se používají jemné kotouče, kterýma docílíte maximálního lesku. Dá se použít i pro leštění světlometů.

 Pro odstranění pasty z laku a na doleštění použijte mikrovláknovou utěrkou.

Objem: 250 ml

Cena za 1ks


 

Objem leštěnky je 1L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Menzerna nastavuje standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888. K dokonalému leštění jdeme vždy na míle daleko. S našimi inovativními směsmi a procesy leštění zajistíme, že dosáhnete prvotřídních výsledků, které vás inspirují a udělají dojem. Díky rozsáhlému know-how v oblasti receptur a přesnému pochopení požadavků zákazníků se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí. Pevné směsi, emulze, leštidla na automobily nebo laky na čluny - Menzerna má nejlepší leštící pasty na trhu za přijatelné ceny. Dokonalé leštěnky pro vaše milované káry. Neváhejte a zvolte Menzernu, je to osvědčená Německá kvalita.

menzerna
 
Leštící pasta Menzerna je záruka kvality v oblasti leštění autolaků na karoserii. Nabízejí leštící pasty od nejhrubších až po nejjemnější finišovací pasty Dále mají leštící pasty na kovové části automobilu. Leštění s pastami Menzerna je pak daleko jednodušší  a ušetří Vám čas. A to zejména detaileři dokáží ocenit. Velmi oblíbenou se stává leštící pasta Menzerna 3v1, která v jednom kroku Váš vůz i ochrání od povětrnostních a jiných nežádoucích vlivů.
 
Menzerná je velmi kvalitní značka, která by neměla chybět každému detailerovi.