Neohodnoceno

Menzerna Super Finish plus 3800 - Leštící pasta 250ml

Menzerna 3800 umí dokonalý finiš laku - 250 ml Nepráší, bez silikonu.

Skladem (3 ks)
Kód: 1671
Značka: Menzerna
369 Kč

Menzerna Super Finish Plus 3800 - 250 ml leštící pasta, která udělá dokonalý finiš a je určená i pro strojní i pro ruční leštění

 

Tato leštící pasta je určená pro dokončovací práce na laku. Dokonalé vyleštění touto leštěnkou na auto získáte dokonalý lesk laku. 

Tato pasta neobsahuje silikon a odstraňuje drobné vady a hologramy,

Pro tuto pastu jsou vhodné měkké pady (kotouče) Většinou se jedná o žluté barvy pro dokonalý finiš laku.

Použití : 

Naneste drobné množství na kotouč nejlépe ve dvou až třech bulkách a bez většího tlaku na kotouč leštěte dané místo.

1 kus

Objem 250 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Menzerna nastavuje standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888.K dokonalému leštění jdeme vždy na míle daleko. S našimi inovativními směsmi a procesy leštění zajistíme, že dosáhnete prvotřídních výsledků, které vás inspirují a udělají dojem. Díky rozsáhlému know-how v oblasti receptur a přesnému pochopení požadavků zákazníků se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí. Pevné směsi , emulze , leštidla na automobily nebo laky na čluny - Menzerna má nejlepší leštící pasty na trhu za přijatelné ceny. Dokonalé leštěnky pro vaše milované káry. Neváhejte a zvolte Menzernu, je to osvědčená Německá kvalita.

menzerna
 
Leštící pasta Menzerna je záruka kvality v oblasti leštění autolaků na karoserii. Nabízejí leštící pasty od nejhrubších až po nejjemnější finišovací. Dále mají leštící pasty na kovové části automobilu. Leštění s pastami Menzerna je pak daleko jednodušší  a ušetří Vám čas. A to zejména detaileři dokáží ocenit.