Neohodnoceno

Menzerna Super Heavy Cut 300 lešticí pasta 250 ml

Menzerna Super Heavy Cut 300 lešticí pasta 1l

Skladem (4 ks)
Kód: 14112
Značka: Menzerna
430 Kč –9 % 390 Kč
Kategorie: Leštící pasty
Záruka: 2 roky
Menzerna Super Heavy Cut 300 lešticí pasta 250 ml
Tip
430 Kč –9 %

Extra hrubá brusná pasta snadno odstraní velké škrábance po broušení P1200. Zkrátí čas opravy bez poškození povrchu a bez zašpinění ostatních částí. Aplikace pomocí rotační leštičky.

Menzerna nastavuje standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888.K dokonalému leštění jdeme vždy na míle daleko. S našimi inovativními směsmi a procesy leštění zajistíme, že dosáhnete prvotřídních výsledků, které vás inspirují a udělají dojem. Díky rozsáhlému know-how v oblasti receptur a přesnému pochopení požadavků zákazníků se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí. Pevné směsi , emulze , leštidla na automobily nebo laky na čluny - Menzerna má nejlepší leštící pasty na trhu za přijatelné ceny. Dokonalé leštěnky pro vaše milované káry. Neváhejte a zvolte Menzernu, je to osvědčená Německá kvalita.

menzerna
 
Leštící pasta Menzerna je záruka kvality v oblasti leštění autolaků na karoserii. Nabízejí leštící pasty od nejhrubších až po nejjemnější finišovací pasty Dále mají leštící pasty na kovové části automobilu. Leštění s pastami Menzerna je pak daleko jednodušší  a ušetří Vám čas. A to zejména detaileři dokáží ocenit. Velmi oblíbenou se stává leštící pasta Menzerna 3v1, která v jednom kroku Váš vůz i ochrání od povětrnostních a jiných nežádoucích vlivů.
 
Menzerná je velmi kvalitní značka, která by neměla chybět každému detailerovi.