l

Autokosmetika pro mytí vozu

Dobrý den přátelé, v tomto článku bych se chtěl zaměřit na správné mytí vozu pomocí vhodně  autokosmetiky. 

Správné mytí vozu je velmi důležité z hlediska trvalého vzhledu, protože nesprávným mytím docílíte poškození laku a tím pádem kratší vydrž laku.V dnešní době existuje spousty prostředků na dokonalé mytí. Nejprve použijme Aktivní pěnu kterou naneseme pomocí napěnovače na celý povrch vozu. 

gyeon

Naneseme na celý vůz hustou pěnu a to nám zaručí narušení špíny a nečistoty které jsou na voze. Necháme chvíli působit a vysokotlakým čističem dokonale spláchneme z vozu. Pak následuje mytí exteriéru vozu pomocí dvou vědrové mytí - To znamená, že si připravíme 2 kýblíky se separační vložkou. Do obou dáme teplou vodu. do jednoho dáme PH neutrální šampon. NapříkladAuto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo 500 ml autošampón

 

Dále následuje mytí kol.

Mytí Kol plechových i hliníkových.

 

Připravte si pro tyto účely nekolik kartáčů jeden dlouhý speciální, kterým se dostanete do zadní části kol. Dále menší, kterým narušite špínu v čelní části kol. Následuje vhodný výběr autokosmetiky, kterou použijeme. Nejůčinější autokosmetika na odstranění poletavé rzi z hliníkových i plechových disků je tzv. Iron který má tzv krvácející efekt oproti konkurenční přípravkům má gelovou konzistenci a méně stéká z kol a proto déle vydrží a má lepší účinek na odstranění nanesené špíny.Naneseme na disky a počkáme několik málo minut než kola budou téměř fialová. Záhyby přetřeme štětcem a tím narušíme usazenou špínu.Poté si připravíme tlakový čistič doporučuji z našeho sortimentu BigBoi Washr FLO profesionální tlaková myčka - Wapka. 

A důkladně opláchnem kompletně celé kolo.

                                                                   soft99_iron_terminator_500ml_ph_neutralni_cistic_disku_s_krvacejicim_efektem_3-600x315

 

Tímto bychom měli základní mytí vozu. Samozřejmě by se dalo rozepsat do nejpodrobnějšího detailu i s použítím další autokosmetiky, ale to si necháme na další článek v naší rubrice. Autokosmetika, která se u nás na eshopu nachází splnuje ty největší nároky na kvalitu i cenu takže se Vám nebojíme doporučit jakýkoliv  produkt z naší nabídky.

Váš team Detailing-car.cz

 

 

 

 

 

 

google-site-verification: google442c0f09d4ef2346.html