Mini leštičky - Autotriz

Jsi člověk ,který má rád dokonalé zařízení pro dokonalou práci? Tak to jsi tento článek o AUTOTRIZ Nano Mini Polisher Kit 3.0 našel správně. Tento drobný produkt je opravdový zázrak ve světě detailingu. Každý z Vás, který se věnuje detailní péči o automobily mi dá za pravdu, že když máte auto leštičku s unašečem 75mm, 125mm 150mm a další tak přijde chvíle při leštění kdy se například blížíte ke klice na otevýrání dveří. A řeknete si a jaj jaj jak já to mám pod klikou vyleštit ? No právě proto je tu náš neuvěřitelný pomocník od výrobce AUTOTRIZ. Toto zařízení prošlo dlouholetým vývojem detailerů po celém světě. 

autotriz plus menzerna

 

Každý detailer ,který svou práci miluje a dělá vše aby bylo maximálně vyčištěný tak se neobejde bez tohoto výborného pomocníka. Celá sada je krásně vložena v krásném a praktickém oválném kufříku. AUTOTRIZ Nano Mini Polisher Kit 3.0 tato nekompromisní sada obsahuje celkem 29 kusů nástavců pro ruzná zakoutí na laku, na lištách, na masce a prostě všude tam kde se nemůžete klasickou leštičkou dostat.

autotriz logo1833Autotriz Konusautotriz koule newautriz žlutej 23 mmautotriz konus FineInovovaná sada AUTOTRIZ Nano Mini Polisher Kit 3.0 s masivnějším připojením na obou koncích bovdenu na leštění nejmenších zákoutí na karosérii. Sada obsahuje náhon/drát, který se připojí na závit M14, standartní závit který je u většiny  rotačních  leštiček. a na druhý konec, který obsahuje malé sklíčidlo nasadíte potřebný pad nebo konusový pad dle potřeby a typu práce. Pozor velmi důležitá informace toto zařízení nikdy neumistujte na excentrickou leštičku. K této velmi potřebné sadě se dá u nás zakoupit velké množství nástavců. Naše firma se podílela na vývoji nového provedení proto si dovolíme tvrdit ,že Vám můžeme předat co nejvíce zkušeností pokud budete potřebovat.

 

Leštění zdar Váš team www.detailing-car.cz