Vosk na auto

Dobrý den Vám přeji, také nevíte jaký vosk na auto použít? Nejste jediný. Mnoho z vás nám píše a prosí o radu který vosk je nejlepší. Jestli dokonce nevíme jaký nano vosk? Nejprve se budeme snažit trochu popsat jaké vosky máme.

soft99-fusso-coat-12-dark

Vosky můžeme rozdělit na tuhé neboli tvrdé vosky a tekuté vosky na auto. Jak již z názvu je pátrné. V podstatě se liší jen konzistencí. Do detailu bychom uplně zabíhat nemuseli. Prvotně slouží k ochraně laku před rozmary počasí. Dále a to si něktří lidé tolik neuvědomují pokud máte ošetřený lak třeba carnaubským tuhým voskem tak za prvé máte lak jako zrcadlo, ale snadněji u Vás probíhá i mytí laku. V dnešní době kdy už stále jen slyšíme výraz nano vosk nebo třeba keramický vosk jde vývoj hodně dopředu. Ale to je opět na další článek, který pro Vás připravíme.

                                  infinity-waxa-600x600

Rada zkušených je vše dělejte opravdu důkladně protože jednoho dne oceníte, že váš lak bude stále jako nový a nebudete mít nikde žádnou rez. A zjistíte i že vás to baví. Neustále budete chodit kolem automobilu a budete hledat co ještě ošetřit a co ještě zkrášlit. A tomu se říká počínající detailing.
Budeme se těšit až pro Vás budeme připravovat další článek.

Váš team www.detailing-car.cz