Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Rubber Pet Brush - kartáč na odstraňování vlasů a zvířecích chlupů

Rubber Pet Brush - kartáč na odstraňování vlasů a zvířecích chlupů

Odstraňte snadno a rychle chlupy, které zanechali Vaši domácí mazlíčci na sedadlech, koberci a čalounění!

Zvířata jsou radost, dokud se nedostanou dovnitř Vašeho auta. Chlupy kam se podíváte! Nedovolte proto, aby se zvířecí chlupy postavily mezi Vás a Vašeho čtyřnohého přítele. Pořiďte si gumový kartáč na odstraňování vlasů a chlupů a užívejte si znovunalezenou čistotu.

Skladem (3 ks)
Kód: 13839
296 Kč
Kategorie: Štetce - kartáče - aplikátory
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Kartáč má 144 gumových štětin, které zachytávají chlupy a vlasy díky magnetickému náboji, který vzniká při jejich kontaktu s čalouněním či kobercem. Tento náboj přitahuje záporně nabité částice, v tomto případě chlupy a vlasy, ke kartáči a ty tam zůstávají až do té doby, než je z kartáče sami odstraníte.

Ve svém autě tak už nebudete muset trávit hodiny pracným odstraňováním těchto nečistot. I ve svém domě však můžete použít náš kartáč, např. na úklid vlasů z nábytku či podlahy. Tímto kartáčem však můžete vyčesat i samotného domácího mazlíčka od volných chlupů a srsti! Žádné nepříjemné česání kovovými hřebeny, které nemají domácí mazlíčci rádi, prostě jen hlaďte srst Vašeho čtyřnohého přítele naším kartáčem a všechny volné chlupy budou pryč v okamžiku! Gumové štětiny budou Vašeho mazlíčka navíc příjemně masírovat, a tak si najde v této činnosti zálibu! A Vy budete mít dům i auto bez zvířecích chlupů!

Když potřebujete gumový kartáček vyčistit, prostě jen rukou odstraňte všechny nachytané chlupy a vlasy. Díky jejich shlukování na štětinách v průběhu čištění to bude hračka.

Celý kartáč je vyroben z gumy. Jedna hrana kartáče vypadá jako gumová stěrka, která slouží ke snadnějšímu smetení chlupů a jejich zachycení do štětin kartáče na hladkých površích.

Gumový kartáč je 25 cm dlouhý a 3 cm široký. Štětiny jsou dlouhé cca 2,5 cm a časem se obrušují. Kartáč se perfektně vejde do schránky v palubní desce, do kapes dveří nebo zadních sedadel. Mějte také stále jeden doma.

Pokud budete kartáč potřebovat důkladně vyčistit, postačí Vám mýdlo a voda. Pak už ho jen necháte uschnout a můžete jej opět použít.

Tip pro čištění čalounění od chlupů a vlasů:

  • Gumovým kartáčem vykartáčujte znečištěný povrch. Tím odstraníte drtivou většinu chlupů a vlasů.
  • Následně použijte D101 Meguiar's All Purpose Cleaner nebo G9416 Meguiar's Carpet & Interior Cleaner, kterými pomůžete odstranit znečištění i drobné chloupky, které v prvním kroku samotný gumový kartáč nestihl zachytit.

Tímto rychlým dvoukrokovým postupem zbavit čalounění, koberce a další povrchy všech zbytků chlupů a vlasů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: