Neohodnoceno

RYCHLÝ VOSK NEBO SUCHÉ MYTÍ + OCHRANA V JEDNOM KROKU - LOTUS CLEANING WATERLESS ULTRA NANO 5L

Lotus ultra nano: (ve zkratce: rychlý vosk nebo suché mytí + ochrana v jednom kroku)

Skladem (5)
Kód: 14003
Značka: Lotus Cleaning
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana laku
Záruka: 2 roky

Lotus ultra nano: (ve zkratce: rychlý vosk nebo suché mytí + ochrana v jednom kroku)

Super-hydrofobní složení obsahuje nejnovější technologii, Lotus-Leaf” Nano technologii, která čistí, osvěžuje, dodává lesk. 2-Wax zanechává ochranu a to vše v jednom kroku. Produkt je na vodní bázi, šetrný k životnímu prostředí a neobsahuje žádné agresivní chemikálie ani abraziva, která by mohla poškodit lak a čalounění. Unikátní receptura obsahuje technologii Carnauba a Nano wax, které poskytují vynikající lesk a hydrofobní povlak na ošetřeném vnějším pevném povrchu: svrchně čistí a chrání laky, sklo, plasty, laky lodí, slitiny, chrom.

 

Použití:

       Před použití dobře protřepejte!

  1. Nastříkejte výrobek na složenou utěrku z mikrovlákna a na povrch, který budete čistit.
  2. Opatrně rozetřete výrobek na povrchu předem navlhčenou složenou utěrkou z mikrovlákna.
  3. Použijte druhou čistou utěrku z mikrovlákna, rychle setřete zbytky produktu, abyste získali hluboký lesk chráněný vrstvou vosku. Pokud jsou utěrky z mikrovlákna příliš nasáklé přípravkem, vyměňte je. Opakujte proces, dokud není celé vozidlo čisté, naleštěné a chráněné nano vrstvou. Přípravek můžete použít i na slunečním světle, ale nejlepších výsledků dosáhnete, když jej použijete ve stínu a vyhnete se přímému slunci. Můžete jej použít jak na mokrý nebo suchý povrch.Nepoužívejte na silně znečištěné povrchy s usazenou špínou, pokryté pískem nebo jinou abrazivní látkou.

 

Je-li potřeba lékařské ošetření, mějte po ruce štítek přípravku nebo jeho obal. Obsah i obal přípravku zlikvidujte v souladu se všemi místními, regionálními, národními a mezinárodními předpisy. Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání.

 

Nehořlavé!