Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Sada autokosmetiky pro exteriér

Velmi kvalitní sada autokosmetiky pro exterier automobilu.

Skladem (4 ks)
Kód: 2349
Značka: Cleantech
768 Kč –21 % 610 Kč
ei 1626259171226 removebg preview
Akce Novinka
768 Kč –21 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Velmi oblíbená sada autokosmetiky, kterou máte rádi od výrobce  CLEANTECH.  Sada obsahuje čistič na okna, aktivní pěnu 1l, čistič na kola, který je opravdu velmi účinný a PH neutrální takže velmi šetrný pro Vaše hliníková i jiná kola. 

Dále sada obsahuje velmi kvalitní Mikrovláknou utěrku, která má na jedné straně deší chlup a na jedné straně krátký velmi oblíbený produkt v detailingu exterieru automobilu.

Přípravek na skla - https://www.detailing-car.cz/cleantech-cistic-skel/  

Přípravek na kola - https://www.detailing-car.cz/cleantech-wheel-cistic-disku-je-pripravek-urceny-k-cisteni-hlinikovych-a-ocelovych-disku/

aktivní Pěna - https://www.detailing-car.cz/cleantech-citrus-foam-aktivni-pena-je-mimoradne-ucinna-a-zaroven-bezpecna-pro-vsechny-ochranne-povlaky--1000-ml/

Zde máte odkazy na jednotivé produkty. 

Celková cena je vyhodnšjší nez pokud si zakoupíte jednotlivé produkty.

ei_1626259171226-removebg-preview

 

Velmi rádi Vám poradíme s výběrem té nejlepší autokosmetiky. Je potřeba se starat o své automobily, protože jim cenu již nikdo nevrátí a rez je neuprosná.

Děláme pro Vás výběr té nejlepší autokosmetiky na trhu a u nás dostanete vždy k objednávce Dárek.

Leštění a čištění exteriéru vozu zdar.

Váš team detailing-car.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.