Sada na čištění Alcantary od Gliptone Liquid Leather

Velmi účinná sada na čištění Alcantary v automobilu od Gliptone Liquid Leather obsahuje ćistič Alcantary Gliptone GT15 Gentle Cleaner, mikrovláknovou utěrku a jemný přírodní kartáček.

Můžeme doručit do:
14.2.2023
K dispozici
Kód: 2454
Značka: Gliptone
529 Kč –2 % 519 Kč
sada Alcantara 2 6
Novinka Tip
529 Kč –2 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Velmi účinná sada na čištění Alcantary v automobilu od Gliptone Liquid Leather obsahuje ćistič Alcantary Gliptone GT15 Gentle Cleaner, mikrovláknovou utěrku a jemný přírodní kartáček.

Kombince materiálů Alcantara a kůže na sedačkách nebo i volantu či dalších místech je velmi častá. Příkladem jsou alcantarové dosedací plochy, kožené bočnice. Oba tyto povrchy vyžadují odlišný způsob čištění a údržby. Hlavně Alcantara je jeden z nejnáročnějších povrchů v automobilu, který vyžaduje speciální péči.

Postup použití Gliptone Liquid Leather GT15 Gentle Cleaner

  1. Nastříkejte na povrch GT15 Gentle Cleaner a nechte cca 20 s působit
  2. Pečlivě vytírejte přiloženou mikrovláknovou utěrkou
  3. V případě, kdy Alcantara výrazněji znečištěna, jemně měte měkkým kartáčkem (nedřete) a poté vytřete utěrkou

 

Poznámka: Čištění Alcantary neodstraňuje případné žmolky. V takovém případě je nutné broušení.

Sada obsahuje:

1x čistič Alcantary Gliptone Liquid Leather GT15 Gentle Cleaner 500 ml
1x kartáček na čištění kůže LOTUS Cleaning Kartáček na čištění kůže

1x mikrovláknová utěrka Mikrovlákná utěrka super Deluxe

 

Cena za sadu

Bezpečnostní list k výrobkům naleznete zde: Bezpečnostní listy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Gliptone Leathercare UK vyrábí autokosmetiku pro čištění, údržbu a opravy pokožky od roku 1972. Gliptone v každém ze svých výrobků klade zvláštní důraz na vhodný výběr komponent nejvyšší kvality, a proto jsou výrobky tohoto výrobce v čele nejlepší a nejinovativnější kosmetiky pro kožené čalounění. V Polsku jsou produkty pro čištění a údržbu pokožky obzvláště oblíbené a ceněné. Luxusní produkty Gliptone nejen zajišťují vysokou účinnost, ale především zaručují bezpečnost vyčištěných a udržovaných povrchů. Výrobky pro čištění a údržbu kůže jsou k dispozici v jednotlivých baleních a v sadách. V sadách najdeme kromě čističe pokožky a ochranného prostředku potřebné doplňky, jako jsou: kartáč na kůži a mikrovlákna. Gliptone nabízí speciální produkty a sady pro lehkou, béžovou a barevnou kůži, stejně jako pro tmavou a černou kůži. Výrobky určené správné barvě pleti se správným výběrem složek umožňují nejen řádně vyčistit a chránit povrch pokožky, ale také zdůraznit přirozenou krásu tohoto materiálu. Gliptone je také výrobcem automobilových vůní. Milovníci pleti budou jistě potěšeni přívěsky na auta s vůní kůže. Výjimečnou kvalitu výrobků z koženého čalounění ocenily značky automobilů jako Bentley, BMW, Aston Martin, Lexus nebo Porsche.