Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Tenzi IPA - odmaštovač povrchu laku 600ml

Velmi kvalitní produkt na odmaštování laku automobilu, který můžete použít i na ráfky kol. 600ml

Skladem (5 ks)
Kód: 2478
Značka: Tenzi
120 Kč
Tenzi IPA - odmaštovač povrchu laku 600ml
Tip
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Velmi kvalitní produkt na odmaštování laku automobilu, který můžete použít i na ráfky kol , okna a vše co potřebujete odmastit před nanášením coatingů a dalších produktů na ochranu danného materiálu. Přípravek na alkoholové bázi navržený pro odstranění zbytků vosků, leštících past, mastnot apod. Nechává po vyčištění povrch čistý a jasný.

POUŽITÍ:

Nastříkej na danný materiál a mikrovláknovou utěrkou setři do sucha. 
Aplikujte přímo na povrch (na celý díl rovnoměrně). 

Velmi oblíbený produkt a velmi prodávány u nás v eshopu. Máme vlastní zkušenost a neumíme si představit bez tohoto produktu detailing vozu.

600ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Polský výrobce profesionálních čisticích chemikálií, který nabízí specializované přípravky pro udržení čistoty místností, zařízení a vozidel. Společnost se stará o neustálý vývoj sortimentu i jeho spolehlivost a efektivitu. Prezentované čisticí prostředky jsou vyvíjeny v moderních laboratořích v souladu s normami kvality platnými v Evropské unii. Odborná chemie dostupná v nabídce je určena institucionálním klientům. Jako zkušený výrobce profesionálních čisticích prostředků, automobilových chemikálií a automobilové kosmetiky se Tenzi stará o to, aby si zachovaly prvotřídní kvalitu. To znamená, že jejich specialisté pečlivě vytvářejí moderní formulace a podrobují je testům, výzkumu a podrobné kontrole kvality.