1 hodnocení

Ultracoat Finest Wipe - velmi kvalitní odmaštovadlo 500ml

Finest Wipe je skvělý výrobek pro konečnou kontrolu laku. Důkladně odmašťuje povrch a odstraňuje zbytky leštících past.  500ml

Skladem (> 5 ks)
Kód: 2286
Značka: Ultracoat
399 Kč
Finest Wipe 500 ml tiger
Novinka Tip

Finest Wipe je skvělý výrobek pro konečnou kontrolu laku. Důkladně odmašťuje povrch a odstraňuje zbytky leštících past, silikonů nebo jiných plnicích látek. Poskytuje dokonale připravený povrch před aplikací keramickych a jiných ochranných povlaků a vosků.

Použití výrobku je velmi jednoduché. Finest Wipe se rovnoměrně odpařuje a nezanechává žádné pruhy, takže práce s ním je rychlá a efektivní. Produkt je navržen tak, aby poskytoval vysokou úroveň bezpečnosti pro uživatele a povrch. Práce s Finest Wipe zpříjemní  vanilková vůně.

utěrka šedá1

Jak používat:

  1. Ujistěte se, že povrch je chladný.
  2. Naneste na nejjemnější utěrku  z mikrovlákna.
  3. Výrobek pečlivě rozetřete.
  4. Setřete produkt čistou stranou mikrovlákna.
  5. V případě potřeby opakujte kroky 1-4.

Vždy noste ochranný oděv a rukavice. Otestujte výrobek na malé, málo viděném místě. Pracujte na chladném povrchu . Skladujte při 5 až 25 stupních mimo sluneční světlo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

NAŠE HISTORIE


Stejně jako vy má i naše společnost historii. Začali jsme v roce 2015, i když vášeň pro dokonale čistá auta byla vždy s námi. Prvními produkty jsou úzká řada keramických povlaků.

Každá následující sezóna přináší nová řešení detailů - nejen nové ochranné povlaky, ale také kosmetiku a doplňky do automobilů. Naším hlavním cílem bylo vždy poskytnout vám snadno použitelné výrobky, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.