Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

ValetPro Classic Carpet Cleaner 1L čistič koberců a textilu

1L čistič koberců a textilu a textilní čalounění pro ruční i strojní čištění.

 

Skladem (1 ks)
Kód: 14164
Značka: Valetpro
269 Kč
Kategorie: Autokosmetika na plasty
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

ValetPro Classic Carpet Cleaner 5L čistič koberců a textilu - Čistič na koberce a textilní čalounění pro ruční i strojní čištění.

Rozkládá silné znečištění a zároveň lubrikuje látku, takže je pak snadné špínu z látky nebo koberce setřít. 1000ml balení se používá neředěné pro čištění skvrn na koberci. Stačí nastříkat, vetřít a pak vysát.Jeden z nejoblíbenějších přípravků pro tepování sedaček a veškerých textilii. Velmi dobře působí na skvrny a mastnoty a téměř nepění. Nejprodávánější přípravek do tepovače  ( neboli Extraktoru).  Vetšina velkých firem, které se zabývají čistění textilíí, koberců, interieru automobilu atd  používá právě tento skvělý produkt. Čistění interiéru auta tepováním se pak stává snadnější pokud máte přípravek jako je Carpet cleaner. Pokud Vám nevyhovuje takto velké balení je možno zakoupit i 1l.

 00001679m

500ml balení se používá neředěné. 1L a 5L balení řeďte do rozstřikovače pro čištění skvrn v poměru až 1:20. Pro čištění pomocí tepovače řeďte až 1:80.

Objem: 1000 ml

Cena za 1ks

Prohlédněte si celou kategorii AUTOKOSMETIKA -  najdete zde opravdu výborné produkty na veškeré vyčištění a ochránění Vašeho automobilu za nejlepší možné ceny.

Nyní ke každé objednávce dáváme dárek.

Dále neváhejte navštívit naší kategorii Hrnečky na míru s potiskem  kde máme máme opravdu výbornou kvalitu za skvělé ceny a velmi rádi přizpůsobíme grafiku. Stačí zaslat fotografii. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ValetPro je velmi oblíbený výrobce autokosmetiky, který má nejširší portfolio výrobků. U nás velmi prodávané produkty autokosmetiky. Asi nejoblíbenější produkt je ValetPro Classic Carpet Cleaner, který opravdu v interiéru nenahradí žádný jiný produkt. Pokud chcete dokonalý čistič na interiér cozu tak doporučujeme všemi deseti.