O nás

Detailingem a prodejem autokosmetiky se zabýváme již řadu let. V našem obchodě se nachází nejlepší autokosmetika, kterou světový trh nabízí. Dělá nám velkou radost pokud Vám můžeme pomoci s výběrem a slyšíme od Vás pochvalné reakce.  Hřeje nás to na detailingovém srdíčku.  Produkty které u nás naleznete  jsou určeny k umytí, vyčistění, naleštění a navoskování Vašeho vozu. Produkty jsou určeny pro Vás ať jste jen domácí automobilový nadšenec nebo profesionál detailer co dělá profi detailing.

Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Většinu produktů máme otestováno ve vlastní detailingové dílně na nepřeberném počtu  vozů. Nabízíme Vám nadstandartní službu při které si veškeré produkty u nás můžete vyzkoušet a společně zvolíme ten nejlepší možný postup aplikace Vámi vybrané autokosmetiky. Výběr kosmetiky potřebuje opravdu zkušenosti a ty Vám velmi rádi předáme ať je Váš výsledek na té nejlepší úrovni a jste nadšeni z výsledku své práce. Detailing je náš život. Nabízíme Vám nadstandartní přístup ve všech směrech. Kdykoliv nám zavolejte a uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

 soft99logo meguirsgyeon_new_logo_2020-1_3czy-12kamikaze (2)AF-logoultra coatmenzerna logo

 

V roce 2020 máme pro Vás velkou novinku v oblasti autokosmetiky a to je  značka  UltraCoat. Jsme hrdý na to, že jsme se stali výhradním dovozcem pro ČR. Určitě neváhejte vyzkoušet skvěle keramické povlaky které snesou srovnání se světovou špičkou. Mají vynikající výdrž, hydrofobitu a neuvěřitelný lesk. Dále nutno podotknout, že aplikace je absolutně skvělá. Velmi jednoduchá pro každého. TOP produkt značky ULTRACOAT je pětiletá ochrana s názvem BOND - tato keramická ochrana až přijde do podvědomí detailerům na celém světě tak bude velmi rozšířená a velmi žádaná. V tomto roce pro Vás připravujeme spousty novinek.

 

bannery-carousel_ultra-coat_3

 

Autokosmetika která u Nás v obchodě není,  poptejte a velmi rádi Vám jí seženeme. Neustále se snažíme doplňovat novinky autokosmetiky, které se vyskytují na světových trzích. Proto absolvujeme neustále nová a nová školení, abychom Vám mohli předat co nejlepší informace kosmetiky na Vaše miláčky týče. Jsme zde pro Vás a velmi si Vážíme každé Vaší návštěvy a potažmo objednávky. Těšíme se spolupráci s Vámi.

Váš team detailing-car.cz

logo_color