O nás

Detailingem a prodejem autokosmetiky se zabýváme již řadu let. V našem obchodě se nachází nejlepší autokosmetika, kterou světový trh nabízí. Dělá nám velkou radost pokud Vám můžeme pomoci s výběrem a slyšíme od Vás pochvalné reakce.  Hřeje nás to na detailingovém srdíčku.  Produkty, které u nás naleznete jsou určeny k umytí, vyčistění, naleštění, navoskování a ochránění Vašeho vozu. Produkty jsou určeny pro Vás ať jste jen domácí automobilový nadšenec nebo profesionál detailer co dělá profi detailing.

Z naší nabídky autokosmetiky a aditivace od Millers Oils si vybere opravdu každý. Většinu produktů máme otestováno ve vlastní detailingové dílně na velkém počtu  automobilů. Nabízíme Vám nadstandartní službu, při které si veškeré produkty u nás můžete vyzkoušet a společně zvolíme ten nejlepší možný postup aplikace Vámi vybrané autokosmetiky. Výběr autokosmetiky potřebuje opravdu zkušenosti a ty Vám velmi rádi předáme ať je Váš výsledek na té nejlepší úrovni a jste nadšeni z výsledku své práce. Detailing je náš život. Nabízíme Vám nadstandartní přístup ve všech směrech. Kdykoliv nám zavolejte a uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

 soft99logo meguirsgyeon_new_logo_2020-1_3czy-12kamikaze (2)menzerna logologo cleantech

Keramické ochrany od Ultracoatu mají vynikající výdrž, hydrofobitu a neuvěřitelný lesk.TOP produkt značky ULTRACOAT je pětiletá ochrana s názvem BOND - tato keramická ochrana až přijde do podvědomí detailerům na celém světě tak bude velmi rozšířená a velmi žádaná. V tomto roce pro Vás připravujeme spousty novinek. 

ADRESA

Autokosmetika, která u Nás v obchodě není, poptejte a velmi rádi Vám jí seženeme. Neustále se snažíme doplňovat novinky autokosmetiky, které se vyskytují na světových trzích. Proto absolvujeme neustále nová a nová školení, abychom Vám mohli předat co nejlepší informace autokosmetiky na Vaše miláčky týče. Jsme zde pro Vás a velmi si Vážíme každé Vaší návštěvy a potažmo objednávky. Těšíme se na spolupráci s Vámi. 

Váš team detailing-car.cz

 

detailing-car_logo_500x500px_bílé-pozadí