O nás

Detailingem a prodejem autokosmetiky se zabýváme řadu let. V našem obchodě se nachází ta nejlepší autokosmetika, kterou světový trh nabízí. Dělá nám velkou radost pokud Vám můžeme pomoci s výběrem a slyšíme od Vás pochvalné reakce.  Hřeje nás to na detailingovém srdíčku.  Produkty které u nás naleznete  jsou určeny k umytí, vyčistění, naleštění a navoskování Vašeho vozu. Produkty jsou určeny pro Vás ať jste jen domácí automobilový nadšenec nebo profesionál.

Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Většinu produktů máme otestováno ve vlastní detailingové dílně na mnoha o mnoha vozech. Nabízíme Vám nadstandartní službu při které si veškeré produkty u nás můžete i vyzkoušet a společně zvolíme ten nejlepší možný postup. Výběr kosmetiky potřebuje opravdu zkušenosti a ty Vám velmi rádi předáme ať je Váš výsledek na té nejlepší úrovni a jste nadšeni z výsledku své práce.

Nabízíme Vám nadstandartní přístup ve všech směrech. Kdykoliv nám zavolejte a uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

 AF-logosoft99logo meguirsgyeon_new_logo_2020-1_3czy-12kamikaze (2)

V roce 2020 máme pro Vás velkou novinku v pblasti autokosmetiky a to je  značka  UltraCoat. Jsme hrdý na to, že jsme se stali výhradním dovozcem pro ČR.

Určitě neváhejte vyzkoušet skvěle keramické povlaky které snesou srovnání se světovou špičkou. Mají vynikající výdrž, hydrofobitu a neuvěřitelný lesk. Dále nutno podotknout, že aplikace je absolutně skvělá.

Velmi jednoduchá pro každého. TOP produkt značky ULTRACOAT je pětiletá ochrana názvem BOND - tato keramická ochrana až přijde do podvědomí detailerům na celém světě tak bude velmi rozšířená a velmi žádaná.

V tomto roce pro Vás přípravíme spousty novinek.

bannery-carousel_ultra-coat_3

 

Autokosmetiku kterou u Nás nevidíte poptejte a velmi rádi Vám jí seženeme.

Neustále se snažíme doplňovat novinky, které se vyskytují na světových trzích. Proto absolvujeme neustále nové a nové školení, abychom Vám mohli předat co nejlepší informace co se autokosmetiky týče.

Jsme zde pro Vás a velmi si Vážíme každé Vaší návštěvy a objednávky. Těšíme se spolupráci s Vámi.

logo_color