Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

O nás

Detailingem a prodejem autokosmetiky se zabýváme již řadu let. V našem obchodě se nachází nejlepší autokosmetika, kterou světový trh nabízí. Dělá nám velkou radost pokud Vám můžeme pomoci s výběrem a slyšíme od Vás pochvalné reakce.  Hřeje nás to na detailingovém srdíčku.  Produkty, které u nás naleznete jsou určeny k umytí, vyčistění, naleštění, navoskování a ochránění Vašeho vozu. Produkty jsou určeny pro Vás ať jste jen domácí automobilový nadšenec nebo profesionál detailer co dělá profi detailing.

Z naší nabídky autokosmetiky a aditivace od Millers Oils si vybere opravdu každý. Většinu produktů máme otestováno ve vlastní detailingové dílně na velkém počtu  automobilů. Nabízíme Vám nadstandartní službu, při které si veškeré produkty u nás můžete vyzkoušet a společně zvolíme ten nejlepší možný postup aplikace Vámi vybrané autokosmetiky. Výběr autokosmetiky potřebuje opravdu zkušenosti a ty Vám velmi rádi předáme ať je Váš výsledek na té nejlepší úrovni a jste nadšeni z výsledku své práce. Detailing je náš život. Nabízíme Vám nadstandartní přístup ve všech směrech. Kdykoliv nám zavolejte a uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

 soft99logo meguirsgyeon_new_logo_2020-1_3czy-12kamikaze (2)menzerna logologo cleantech

Keramické ochrany od Ultracoatu mají vynikající výdrž, hydrofobitu a neuvěřitelný lesk.TOP produkt značky ULTRACOAT je pětiletá ochrana s názvem BOND - tato keramická ochrana až přijde do podvědomí detailerům na celém světě tak bude velmi rozšířená a velmi žádaná. V tomto roce pro Vás připravujeme spousty novinek. 

ADRESA

Autokosmetika, která u Nás v obchodě není, poptejte a velmi rádi Vám jí seženeme. Neustále se snažíme doplňovat novinky autokosmetiky, které se vyskytují na světových trzích. Proto absolvujeme neustále nová a nová školení, abychom Vám mohli předat co nejlepší informace autokosmetiky na Vaše miláčky týče. Jsme zde pro Vás a velmi si Vážíme každé Vaší návštěvy a potažmo objednávky. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Nyní jako poděkování pro Vás máme za každou objednávku Dárek.

Váš team detailing-car.cz

 

detailing-car_logo_500x500px_bílé-pozadí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení